Pragniemy przybliżać naszym Czytelnikom nowoczesne rozwiązania, technologie i materiały, które mogą przyczynić się do rozwoju sieci drogowej i poprawy stanu infrastruktury w naszym kraju. Jesteśmy przekonani, że w dużym gronie Sympatyków naszego wydawnictwa jest wiele osób, które mogłyby podzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą zdobytą w codziennej pracy.

Zapraszamy specjalistów związanych z budownictwem drogowo-mostowym (np. projektantów, inżynierów komunikacji, zarządców dróg, pracowników naukowych, przedstawicieli firm wykonawczych i producentów, dystrybutorów maszyn, urządzeń i materiałów) do publikowania na łamach „Dróg Publicznych” artykułów problemowych – również tych dotyczących zagadnień trudnych i niepopularnych, które do tej pory nie znalazły miejsca w innych mediach.

Wszystkich zainteresowanych współpracą autorów prosimy o kontakt z redakcją:

Joanna Glapińska-Goj

e-mail: j.glapinska@drogi-publiczne.pl

tel. 32 788 52 04

tel. kom. +48 664 149 613

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij