"Drogi Publiczne" to kolejna pozycja wydawnicza stworzona przez redakcję uznanego na rynku 'Magazynu Autostrady'. Tytuł powstał w odpowiedzi na potrzeby osób na co dzień zawodowo związanych z zarządzaniem i utrzymaniem dróg ogólnego użytku publicznego.

Misją nowego czasopisma jest dostarczanie praktycznej, sprawdzonej, popartej przykładami wiedzy z zakresu szeroko pojętego budownictwa drogowego. Na łamach pisma sprawdzone produkty i technologie, a także innowacyjne rozwiązania znajdujące zastosowanie podczas projektowania i wykonywania jezdni, poboczy, chodników, ścieżek rowerowych, czy też torowisk pojazdów szynowych znajdujących się w obrębie pasa.

Głównymi odbiorcami kwartalnika są zarówno zarządcy dróg gminnych, powiatowych oraz wojewódzkich, jak i pracownicy urzędów miast, gmin czy starostw powiatowych odpowiedzialni za inwestycje infrastrukturalne w swoim regionie.

Pismo dociera także do zarządców odpowiedzialnych za opracowanie projektów planów rozwoju sieci drogowej oraz projektów planów finansowania budowy, utrzymania i ochrony infrastruktury drogowo-mostowej. Aby uczynić „Drogi Publiczne” narzędziem faktycznie pomocnym w codziennej pracy, drukowane są w poręcznym, łatwiejszym do przechowywania i transportowania formacie B5.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij