Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego zaprasza do udziału w 23-ej edycji Konkursu: NAJLEPIEJ OŚWIETLONA GMINA I MIASTO 2021 ROKU oraz NAJLEPSZA INWESTYCJA OŚWIETLENIOWA 2021 ROKU

Lokalizacja:
Konkurs ogólnoposki
Data rozpoczęcia:
01.08.2021
Data zakończenia:
30.11.2021
Strona www:
https://pzpo.pl/

Pobierz: REGULAMIN

Konkurs ma na celu propagowanie aktywności inwestycyjnej w zakresie oświetlenia. Jego zadaniem jest nagradzanie najlepszych inwestycji oświetleniowych, propagowanie  i upowszechnianie dobrych,  innowacyjnych i energooszczędnych rozwiązań technicznych, dających możliwość osiągnięcia znacznych oszczędności zużycia energii elektrycznej.

Do udziału w Konkursie zapraszamy wszystkich, którzy w ostatnich dwóch latach przeprowadzili na swoim terenie inwestycje związane z oświetleniem. Zgłaszane mogą być zarówno duże jak i małe, lokalne inwestycje.

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza przyjmujemy do dnia 30 listopada 2021 r.

Wyjątek stanowią inwestycje w kategorii  „Oświetlenie świąteczne”, które należy zgłaszać do 24 grudnia br.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronach: www.pzpo.pl i www.lightfair.pl zakładka Konkursy.

Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 26 stycznia 2022 r. w Warszawie, w czasie trwania 29-tych Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2022.


Wszelkie pytania dot. Konkursu prosimy kierować na adres: biuro@pzpo.pl lub tel. 22/ 843-20-19.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij