W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w elektryzującym spotkaniu mostowców i drogowców, które odbędzie się 17-19 września 2021 r., w m. Małe Ciche.

Temat przewodni imprezy o charakterze sportowym to: Drogi, które warto przemierzyć, Mosty które warto przekraczać. W trakcie wydarzenia zaplanowano zawody e-bike górskimi duktami, aktywne zmagania z panoramą Tatr w tle  oraz panele dyskusyjne na świeżym powietrzu.

Szczegóły dotyczące spotkania mogą Państwo uzyskać poprzez kontakt mailowy z organizatorem: dominika.witkowska@mostygdansk.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij