W imieniu organizatorów zapraszamy na webinar „ABC produkcji betonu mrozoodpornego”, który odbędzie się w środę, 14 kwietnia 2021 o godzinie 10:00.

W jaki sposób można zabezpieczyć obiekty betonowe przed szkodliwym odziaływaniem mrozu? Na to pytanie odpowiedzą eksperci Stowarzyszenia Producentów Chemii Budowlanej podczas webinaru „ABC produkcji betonu mrozoodpornego”. Udział jest bezpłatny i wymaga wcześniejszej rejestracji.

Polski klimat jest niezwykle wymagający dla obiektów budowlanych. Zimowe wędrówki słupka na termometrze raz w górę i raz w dół w okolicy zera powodują zamarzanie i rozmarzanie wody. Ta zwiększając swoją objętość może poszerzać pory, wnikać coraz głębiej i powodować fizyczną erozję. W przypadku obiektów betonowych można je zabezpieczyć przed destruktywnym działaniem mrozu. Wieloletnie doświadczenia poparte wiedzą teoretyczną znacznie poprawiły odporność betonu na wpływ niskiej temperatury. Do tej pory była to jednak wiedza rozproszona i brakowało kompletnego opracowania. Wychodząc naprzeciw wykonawcom i inwestorom Stowarzyszenie Producentów Chemii Budowlanej przygotowało kompletne omówienie tego zagadnienia w pozycji „ABC produkcji betonu mrozoodpornego”. Obecnie zaś Stowarzyszenie przygotowało seminarium uzupełniające publikację.

– Opracowany przez naszych ekspertów materiał spotkał się z bardzo dobrym odbiorem. Mimo, że od pierwszego wydania minęły już dwa lata, to wciąż wzbudza zainteresowanie. Dlatego poprosiliśmy autorów o przygotowanie prezentacji, które pozwolą odbiorcom jeszcze lepiej poznać temat. Czasy mamy trudne ale wykorzystamy możliwości zdalnej prezentacji za pośrednictwem internetu – mówi Tadeusz Wasąg, prezes zarządu Stowarzyszenia Producentów Chemii Budowlanej.

W programie webinarium znajdzie się najnowszy stan wiedzy w zakresie projektowania, produkcji i badań betonu mrozoodpornego. Omówione zostaną skutki działania mrozu i środków odladzających na beton oraz praktycznego zastosowania i działania domieszek napowietrzających. Wyjaśnione zostaną mechanizmy tworzenia, zawartości i stabilności porów powietrznych w betonie.Webinar „ABC produkcji betonu mrozoodpornego” odbędzie się w środę, 14 Kwietnia 2021 o godzinie 10:00.

Link do zapisu: https://spchb.clickmeeting.com/abc-produkcji-betonu-mrozoodpornego/register


źródło i fot.: Biuro Prasowe Stowarzyszenia Producentów Chemii Budowlanej
W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij