W ramach zadania należy wykonać dokumentację projektową i na jej podstawie, zgodnie z przepisami zrealizować roboty budowlane dla dróg gminnych wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą

 

Wieloletnie wynagrodzenie z budżetu gminy z korzystną stopą zwrotu uzyska podmiot, który przystąpi do przetargu i podpisze umowę na budowę dwudziestu trzech odcinków dróg na terenie gminy Pobiedziska w powiecie poznańskim w województwie wielkopolskim. Zadanie ma być zrealizowane w formule Partnerstwa Prywatno-Publicznego.

Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziska zaprasza do zapoznania się ze specyfikacją przetargu i z warunkami umowy, które można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznych Urzędu Miasta i Gminy Pobiedziska:
https://bip.pobiedziska.pl/a,48179,zp271212020.html

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij