W ramach Programu Zapewnienia Jakości GDDKiA organizuje pomiary porównawcze zestawów urządzeń do diagnostyki nawierzchni typu FWD (Dynatest i KUAB).

Pomiary będą dotyczyć wyłącznie sprawdzenia zdolności pomiarowej urządzeń w zakresie ugięć sprężystych nawierzchni asfaltowych z zastosowaniem ugięciomierzy dynamicznych.

Pomiary porównawcze pozwolą ocenić odtwarzalność i powtarzalność w zakresie pomiarów ugięć konstrukcji nawierzchni. Analiza badań umożliwi sprawdzenie różnic w wynikach uzyskanych w tych samym warunkach pomiarowych (m.in. odcinek testowy) przy zastosowaniu urządzeń należących do różnych laboratoriów, w tym GDDKiA.

Planowany termin tych pomiarów to 6-9 października 2020 r. Pomiary porównawcze mogą stanowić również pole doświadczalne dla innych zarządców dróg, którzy mogą wziąć udział w wydarzeniu.

W przypadku chęci udziału w przedmiotowych pomiarach przez jednostki spoza GDDKiA prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres box_dsn@gddkia.gov.pl w terminie do 18 września 2020 r.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij