3 marca w hotelu The Westin Warsaw odbyła się XI edycja konferencji „Infrastruktura Polska i Budownictwo” zorganizowana przez Executive Club.

Wydarzenie zainaugurowało wystąpienie gościa specjalnego – dr. Libora Lochmana, dyrektora zarządzającego Wspólnotą Kolei Europejskich oraz Zarządców Infrastruktury Kolejowej (CER).

Istotnymi tematami omawianymi przez ekspertów były zrównoważony rozwój przedsiębiorstw z branży oraz ich energooszczędność i redukcja negatywnego oddziaływania na środowisko. Pionierem w tego typu działaniach jest branża cementowa w Polsce. Uchodzi ona za bardzo nowoczesną i efektywną energetycznie, ale przede wszystkim realizuje ideę gospodarki obiegu zamkniętego, gdyż zagospodarowuje aż 50% odpadów komunalnych. Po panelach dyskusyjnych i wystąpieniach przyszedł czas na główny punkt dnia. Była nim wieczorna gala rozdania „Diamentów Infrastruktury i Budownictwa” dla najbardziej wyróżniających się podmiotów w branżach. W tym roku nagrody zdobyli m.in.: przedsiębiorstwo PORR SA w kategorii Realizacja Roku – Infrastruktura drogowa, Górażdże Cement SA jako Lider Zrównoważonego Rozwoju, UNIBEP SA jako Lider Ekspansji Zagranicznej. Osobowościami roku zostali Leszek Marek Gołąbiecki – prezes Zarządu Unibep SA – oraz Ireneusz Merchel – prezes Zarządu PKP Polskie Linie Kolejowe SA.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij