Sześć ofert wpłynęło w przetargu na wykonanie projektu koncepcyjnego budowy obwodnicy miejscowości Strykowo ciągu drogi krajowej nr 32.

W ogłoszonym przetargu na wykonanie projektu koncepcyjnego dla budowy obwodnicy Strykowa wpłynęło sześć ofert. Cenowo najniższą ofertę złożyła firma SMP Projektanci Sp. z o.o. Sp. k. na kwotę 132.987,60 zł brutto, natomiast najdroższą ofertę firma OLPRO Sp. z o.o. Sp. k. za kwotę 193.110,00 zł brutto. Wszyscy wykonawcy zadeklarowali 120 dniowy termin realizacji zadania. Złożone oferty zostaną jeszcze sprawdzone pod kątem merytorycznym, co ma pozwolić na wybranie wykonawcy i zawarcie umowy.

Podstawowym celem budowy obwodnicy Strykowa jest wyprowadzenie ruchu tranzytowego z miejscowości w ciągu DK32. Jest to ruch tranzytowy w osi wschód-zachód. Realizacja tej inwestycji jest istotna, ponieważ po otwarciu odcinka drogi ekspresowej S5 z węzłem w Stęszewie zmieniła się sytuacja ruchowa.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij