21 kwietnia Wójt Gminy Suwałki Zbigniew Mackiewicz podpisał umowę z Powiatem Suwalskim na dofinansowanie przebudowy dróg powiatowych na terenie gminy.

Dwie inwestycje, na które Powiat pozyskał dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych otrzymają znaczące wsparcie od Gminy Suwałki. Pierwszą z nich jest kolejny etap przebudowy drogi powiatowej nr 1150B Krzywe-Sobolewo-Płociczno-Gawrych Ruda-Słupie, który Gmina sfinansuje aż  w 40%. Kwota będzie znana dopiero po przetargu, ale umowa z Powiatem określa, że będzie to nie więcej niż 1,9 mln zł. Nową jakość uzyska odcinek o długości 1,43 km (od restauracji Dąbek do granic gminy). Natomiast remont drogi powiatowej nr 1153B Suwałki - Okuniowiec - Kaletnik - Wiatrołuża - Zaboryszki, Gmina sfinansuje w 15% wartości inwestycji. Do remontu na 2,5 km odcinku Lipniak – Kaletnik, Gmina Suwałki dopłaci maksymalnie 180 tys. złotych.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij