Polska Izba Inżynierów Budownictwa opublikowała informator "COVID-19 w Polsce - informacje dla przedsiębiorców wynikające z obowiązujących aktów prawnych"

Pobierz: INFORMATOR

W związku z wejściem w życie tzw. tarczy antykryzysowej, której przepisy mają zapobiegać skutkom epidemii COVID-19 w Polsce Polska Izba Inżynierów Budownictwa opublikowała  informator opracowany przez Kancelarię  Radcy Prawnego Krzysztofa Zająca.

Publikacja jest niezwykle przydatna tym trudnym dla wszystkich czasie i ułatwia skorzystanie z przyjętych w tarczy antykryzysowej rozwiązań.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij