W trosce o stan całej gospodarki, w tym o sytuację wszystkich uczestników procesu budowlanego, Stowarzyszenie Producentów Cementu apeluje o konsekwentne wspieranie w utrzymaniu ciągłości inwestycji oraz zamówień publicznych.

Wkład polskiego budownictwa w krajową gospodarkę oceniany jest na poziomie 10% PKB, w tym przemysł cementowy wytwarza bezpośrednio ok. 1% naszego PKB. W trosce o stan całej gospodarki, w tym o sytuację wszystkich uczestników procesu budowlanego, apelujemy o konsekwentne wspieranie w utrzymaniu ciągłości inwestycji oraz zamówień publicznych, co stanowi podstawę  w utrzymaniu miejsc pracy i źródło dochodu dla prawie 2 milionów pracowników. W załączeniu przedstawiamy apel Stowarzyszenia Producentów Cementu o wspieranie budownictwa w obecnej sytuacji pandemii koronawirusa skierowany do Rządu RP.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij