Obradujący w formie wideokonferencji Zarząd PKD stwierdził, że w stanie epidemii brak jest możliwości zorganizowania zaplanowanych na ten rok konferencji w Wiśle i w Sile k. Olsztyna.

VIII Międzynarodowa Konferencja Śląskie Forum Drogownictwa miała się odbyć w Wiśle-Jaworniku w dniach 26-28 maja, a VII Warmińsko-Mazurskie Forum Drogowe było zaplanowane na 20-22 września w Sile (gm. Gietrzwałk). To dwie największe doroczne konferencje organizowane przez stowarzyszenie, we współpracy z Zarządami Dróg Wojewódzkich w Katowicach i Olsztynie. Pomimo znacznego zaawansowania przygotowań i potwierdzonego udziału wybitnych prelegentów, także zagranicznych, PKD nie widzi możliwości, w sytuacji ograniczeń w przemieszczaniu się i odbywaniu zgromadzeń, zorganizowania tych wydarzeń. Byłoby to także nieodpowiedzialne w stosunku do ewentualnych uczestników.

Jednocześnie PKD zaproponuje szersze korzystanie z formy wideokonferencji do realizacji swoich celów programowych. Szczegółowe zamierzenia zostaną ogłoszone wkrótce.

Oprócz wymienionych wyżej For, decyzja o rezygnacji z przeprowadzenia imprez dotyczy – co było wiadome już wcześniej – konferencji „Zrównoważone drogi” w Lublinie, międzynarodowego rajdu rowerowego w Lidzbarku Warmińskim oraz krajowych eliminacji do Rodeo V4 i Mistrzostw Europy operatorów pługów odśnieżnych. Organizatorzy tych ostatnich dwóch imprez, mających się odbyć jesienią, nie ogłosili jeszcze swoich decyzji co do ich losu.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij