7-8 września 2020 r. za pośrednictwem platformy do videokonferencji odbędzie się XIII Międzynarodowa Konferencja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego GAMBIT 2020 „Wyzwania i uwarunkowania poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego do 2030 r.”

Lokalizacja:
Online
Data rozpoczęcia:
07.09.2020
Data zakończenia:
08.09.2020
Strona www:

Katedra Inżynierii Drogowej i Transportowej oraz Fundacja Rozwoju Inżynierii Lądowej w Gdańsku serdecznie zapraszają do udziału w kolejnej XIII Międzynarodowej Konferencji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego GAMBIT 2020, która odbędzie się 7-8 maja 2020 r. Tematem przewodnim konferencji będą wyzwania i uwarunkowania poprawy bezpieczeństwa w nadchodzącej dekadzie. Tematyka konferencji obejmuje następujące zagadnienia:

- Wyzwania i możliwości realizacji Wizji Zero,
- Programy i kierunki działań strategicznych na rzecz brd do roku 2030,
- Innowacje w bezpieczeństwie ruchu drogowego,
- Od nauki do praktyki – przegląd projektów badawczych z zakresu brd,
- Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego,
- Nowe technologie na rzecz brd,
- Bezpieczeństwo ruchu w wytycznych projektowania dróg,
- Bezpieczne nawierzchnie drogowe,
- Zarządzanie bezpieczeństwem ruchu drogowego,
- Bezpieczny transport zbiorowy,
- Mobilność miejska, a bezpieczeństwo ruchu drogowego.

Wzorem lat ubiegłych zaplanowano sesję, na której prezentowane będą prace młodych naukowców w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.

W związku z epidemią koronawirusa, w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników, Komitet Organizacyjny zdecydował o zmienie formuły konferencji na zdalną. Prelegenci i uczestnicy spotkają się za pośrednictwem platformy do videokonferencji.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij