Zarząd Stowarzyszenia Producentów Betonu Towarowego w Polsce zaprasza na finał I edycji kampanii Dobry Transport, który odbędzie się 14 maja 2020 r.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
14.05.2020
Data zakończenia:
14.05.2020
Strona www:

Kampania Dobry Transport jest skierowana do wszystkich producentów betonu i firm świadczących usługi w zakresie transportu i podawania mieszanek betonowych, którzy realizują te czynności z poszanowaniem dla zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Podczas uroczystości wiodące firmy transportowe i pompujące mieszankę betonową zostaną uhonorowane prestiżowymi certyfikatami Dobry Transport.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij