12-14 maja 2020 r. W Palacio Municipal de Congresos w Madrycie odbędzie się 7. Kongres Eurasphalt i Eurobitume organizowany przez Europejskie Stowarzyszenie Nawierzchni Asfaltowych (EAPA) i Eurobitume

Lokalizacja:
Madryt
Data rozpoczęcia:
12.05.2020
Data zakończenia:
14.05.2020
Strona www:

W ciągu ostatnich dziesięcioleci wprowadzenie cyfryzacji miało ogromny wpływ na wszystkie sektory i gałęzie przemysłu. Transformacje cyfrowe zachodzące w sektorze budowlanym są często nazywane „4.0”. W ostatniej dekadzie przemysł asfaltowy przeszedł własną rewolucję cyfrową, równolegle z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie robotyki, komunikacji maszyna-maszyna, czujników, sztucznej inteligencji i wielu innych. Branża asfaltowa i inne jej pokrewne muszą być przygotowane na wymagania, które niesie im przyszłość. Nacisk zostanie położony na stworzenie inteligentnych dróg, a tym samym inteligentnego asfaltu. Dlatego też tematem przewodnim kongresu E&E 2020 jest „Asfalt 4.0 dla przyszłej mobilności”. Z myślą o tegorocznym kongresie został utworzony zróżnicowany program, który identyfikuje kluczowe problemy związane z mobilnością, a także zakłada zaprezentowanie najnowszych technologii oraz ich wpływ na produkty asfaltowe.

Kongres EE 2020 przewiduje uczestnictwo ponad 1000 osób w tym m.in.: zarządców dróg, wykonawców, polityków, inżynierów infrastruktury, administracji dróg, kolei i portów lotniczych, firm konsultingowych, producentów lepiszcza asfaltowego, ekonomistów transportu, producentów i wykonawców asfaltu, koncesjonariuszy autostrad, socjologów, inżynierów konsultantów i specjalistów finansowych, użytkowników dróg, producentów sprzętu, instytuty badawcze oraz instytucje finansujące drogi.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij