3-5 marca 2020 r. w EXPO-MAZURY Ostróda odbędzie się konferencja i wystawa „Nawierzchnie betonowe: budowa, utrzymanie, naprawy”.

Lokalizacja:
Ostróda
Data rozpoczęcia:
03.03.2020
Data zakończenia:
05.03.2020
Strona www:

Konferencja będzie podzielona na sesje dotyczące dróg lokalnych i przestrzeni miejskich oraz doświadczeń i perspektyw budowy dróg betonowych o dużym natężeniu ruchu. Jako praktyczne przykłady zostaną omówione m.in. obwodnica Częstochowy oraz projekty nawierzchni betonowej na obiektach inżynierskich na drodze S7 z Mławy do Płońska.

W trakcie wydarzenia odbędzie się wystawa, na której firmy zaprezentują materiały, dodatki chemiczne, maszyny i urządzenia wykorzystywane do budowy i utrzymania dróg.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij