29 lutego w Szczyrku odbędą się XVI Mistrzostwa Polski Drogowców w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie im. Wojtka Malusi.

Lokalizacja:
Szczyrk
Data rozpoczęcia:
29.02.2020
Data zakończenia:
29.02.2020
Strona www:
https://www.oig...

Zawody narciarskie i snowboardowe przeprowadzone zostaną w godzinach 10.00-17.00. Uroczyste zakończenie zawodów; wręczenie pucharów, dyplomów i medali okolicznościowych, połączone z kolacją odbędzie się w Sali Bankietowej Hotelu Orle Gniazdo w Szczyrku. W zawodach mogą wziąć udział pracownicy oraz ich najbliższa rodzina, firm członkowskich OIGD, administracji drogowej, firm, instytucji i organizacji współpracujących z OIGD na zaproszenie Organizatora.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij