Opis realizacji odcinka F: węzeł Rząsawa – węzeł Blachownia autostrady A1 wraz z wypowiedziami przedstawicieli firmy wykonawczej

Budowa autostrady A1 na odcinku Tuszyn – Pyrzowice, odcinek F węzeł Rząsawa (wraz z węzłem) – węzeł Blachownia (wraz z węzłem), realizowana jest w ramach projektu „Autostrada A1 węzeł Pyrzowice – koniec obwodnicy Częstochowy”. Budowa autostrady A1 na odcinku Tuszyn – Pyrzowice, odcinek F węzeł Rząsawa (wraz z węzłem) – węzeł Blachownia (wraz z węzłem), realizowana jest w ramach projektu „Autostrada A1 węzeł Pyrzowice – koniec obwodnicy Częstochowy”. Realizacja zlokalizowana jest na terenie województwa śląskiego, w powiatach częstochowskim, kłobuckim na terenach gmin: Mykanów, Rędziny, Blachownia, Kłobuck i miasta Częstochowa. Budowa autostrady A1 jest inwestycją o znaczeniu europejskim.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij